عضویت در سایت آگهی و تبلیغات

خودهیپنوتیزم

به نام خدا
آموزش هیپنوتیزم
آموزش دوره های :1- خودهیپنوتیزم 2- هیپنوتیزم حرفه ای 3- مانیه تیزم 4- دگرهیپنوتیزم 5- پرواز روح
مقدمه یادگیری دوره های فوق ؛دوره خودهیپنوتیزم میباشد که در 4 حلقه سی دی و جزوه خیلی کوتاه و موثر تهیه شده تا علاقمندان خیلی راحت موفق به یادگیری شوند. شما عزیزان با یادگیری خودهیپنوتیزم موفق میشوید وارد عالم خلسه شوید و هیپنوتیزم را تجربه کنید تمام بدنتان کرخت و بی حس میشوند تلقین پذیری زیاد میشود بطوریکه هر حالتی که دوست داشته باشید میتوانید با تلقین در خود ایجاد کنید و .... .
اما دوره "هیپنوتیزم حرفه ای" (مراحل بالای خواب هیپنوتیزمی) خیلی عمیقتر از دوره خودهیپنوتیزم میباشد ؛ در این دوره میتوانید بدنتان را خشک کنید مثل یه تیکه آهن ,آرامش باز هم عمیقتر میشود ,خوابگردی بشما دست خواهد داد,تلقین پذیری فوق العاده بیشتر میشود و .... .
دوره" پرواز روح "بعد از دوره هیپنوتیزم حرفه ای میباشد که با ادامه آن به چنان آرامشی دست پیدا میکنید که حالت پرواز روح بشما دست میدهد, البته در دوره هیپنوتیزم حرفه ای امکان اینکه پرواز روح را تجربه کنید خیلی بیشتره ودر آن موقع دیگر نیازی به گذراندن دوره پرواز روح نیست.
خیلی از افرادی که نتوانسته بودند توسط اساتید برجسته, هیپنوتیزم را یاد بگیرند ,خوشبختانه توانستند با این مجموعه آموزشی که حاصل 30 سال تجربه میباشد هیپنوتیزم را یاد گرفته و وارد عالم خلسه شوند.
خیلی از افراد که با من صحبت میکنند میگویند سالها کتاب های مختلف هیپنوتیزم را مطالعه و تمرینات ذکر شده در آن کتابها را سالها تمرین کرده ایم اما موفق نشده ایم
جواب من اینه که با کتاب نمیشود هیپنوتیزم را یاد گرفت هم موجب اتلاف زمان و هم موجب سردرگمی علاقمندان میشود حتی موجب نفرت آنها نسبت به این علم باارزش میشود.
در کلاسهای آموزشی هم, متاسفانه هیپنوتیزم را یاد نمیدهند یا این اساتید بلد نیستند یا نمیخواهند یاد بدهند ,من از سال 64 تا 83 (19سال) صدها کتاب مختلف و ده ها کلاس آموزشی رفتم اما متاسفانه چیزی برای یاد دادن نداشتند فقط پول گرفتن بلد بودند وهمه آنها بلا استثنا کلاهبردار بودند.
انشااله با این مجموعه آموزشی همه علاقمندان میتوانند به آرزوی چندین ساله خود برسند و هیپنوتیزم را یاد بگیرند و از فواید ارزشمند آن استفاده کنند.
شما اشرف مخلوقات هستید و شایسته بهترینها
بهترینهای دنیا را برای شما عزیزان آرزو میکنم
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09306479918 همه روزه از ساعت 19 تا 23 تماس حاصل فرمایند.


مشخصات آگهی

تاریخ درج آگهی :۱۳۹۴/۸/۴

تاریخ انقضاء :۱۳۹۴/۱۱/۶

به روز رسانی :۱۳۹۴/۸/۵

تعداد بازدید :٦٦١١

» از تاریخ انقضای این آگهی ١٨٦٤ روز گذشته است. اطلاعات آگهی به روز نیست.

موقعیت :البرز »کرج

نشانی :کرج-رجایی شهر

قیمت :تماس بگیرید

تماس با آگهی دهنده

تازه های گوناگون

اطلاعات تماس آگهی دهنده

نام :ضرغام رمضانی

موبایل :09306479918

ایمیل :

یاهو آیدی : yahoo_messenger

نمایش آگهی های این آگهی دهنده
به اشتراک گذاری
delicious facebook delicious twitter google
امکانات

ارسالبه یک دوست

نسخه قابل چاپ
razi
saman
isaco
تبلیغات بنری
ثبت نام در سایت تبلیغاتی agahi4u
افزودن آگهی جدید

logo-samandehi