عضویت در سایت آگهی و تبلیغات

ارائه خدمات فيوژن فيبر نوري

فیوژن- فیبر نوری - تست OTDR - کابل فیبر نوری -
ارائه خدمات فيوژن فيبر نوري
تست او تي دي آر **OTDR
- فيوژن انواع فيبر نوري خاکي و هوايي و SM , NZ ,DS
- تست OTDR انواع کابل فيبر نوري به استاندارد هاي مطرح 1310-1550 با دستگاه JDSU_europe
- شناسايي و رفع خرابي انواع خطوط فيبر نوري
- نصب تجهيزات ديتا - سوئيچBTS
- مفصل بندي فيبر نوري در سراسر کشور
- نصب تجهيزات دوربين مداربسته با بستر فيبر نوري
- ارائه طرح هاي نصب و راه اندازي تجهيزات فيبر نوري
- انجام تمامي امور مربوط به حفاري ، لوله گذاري ، کابلکشي و مفصلبندي ، فيوژن و تست فيبر نوري
- سينگل مود – مالتي مود – پيگ تيل – پچ پنل فيبر نوري
- ارائه پهناي باند به شرکت ها و موسسات و ادارات
- طراحي بستر فيبر نوري
- پياده سازي بستر فيبر نوري سينگل مود و مالتي مود ( Single Mode , Multi Mode )
- پشتيباني بستر هاي فيبر نوري
- نصب پچ پنل فيبر نوري ، کاست و آرايش تار هاي فيبر
- فيوژن فيبر نوري Fusion با دستگاه fujikara فوجي کورا
انواع فيبر نوري ( كابل سنگل مود كابل مالتي مود كابل فيبر نوري 6 كور 8 كور 12 كور 24 كور
INDOOR - OUTDOOR - TIGHT BUFFER
STEEL ARMORED WIRE - اهم 50/125
انواع پچ كابل فيبر نوري
با سر كانكتور هاي SC - LC - FC - ST - DIN
انواع كوپلر هاي فيبر نوري و مبدل هاي فيبر نوري
SC-LC LC-FC SC-FC
با متراژهاي 1 متري 3 متري 5 متري 10 متري
كابل فيبر نوري كابل فيبر نوري 12 كور كابل فيبر نوري سينگل مود كابل فيبر نوري مالتي مود كابل فيبر نوري 6 كور كابل فيبر نوري 8 كور تجهيزات فيبر نوري كابل فيبر نوري لوز تيوپ كابل فيبر نوري زره دار كابل فيبرنوري استيل آرمورد
كابل فيبر نوري خاكي كابل فيبر نوري ژله اي پچ كورد فيبر مالتي مود پچ كورد فيبر نوري سينگل مود پچ كورد فيبر 3 متري
پچ كورد فيبر نوري 5 متري پيگتيل آداپتور فيبر نوري پچ پنل فيبر نوري پچ پنل 24 پورت فيبر پچ پنل فيبر 12 پورت
كاست فيبر نوري
سوابق :
- نگهداري فيبر نوري تهران _ فيروزکوه و توابع
- نصب تجهيزات DSLAM
- فيبر نوري مجتمع ادارات صداوسيما
- فيبر نوري دانشگاه آزاد اسلامشهر
- فيبر نوري شرکت کنترل ترافيک
- فيبر نوري مراکز مخابرات استان تهران و برخي شهرستان ها
و.....
افتخار ما کيفيت بالا و قيمت مناسب و سرعت انجام کار ميباشد
شرکت بهبد نور آريا با سابقه اي 11 ساله مفتخراست باکادري مجرب در تمامي ساعات شبانه روز در خدمت شما باشد.
ايميل
Hadi_sadri61@yahoo.com
تلفن: 88032954-09128993099_09124837201 -


مشخصات آگهی

تاریخ درج آگهی :۱۳۹۴/۶/۲۱

تاریخ انقضاء :۱۳۹۴/۹/۲۱

به روز رسانی :۱۳۹۴/۶/۲۱

تعداد بازدید :٨٣٥

» از تاریخ انقضای این آگهی ٥٣٤ روز گذشته است. اطلاعات آگهی به روز نیست.

موقعیت :تهران » تهران

نشانی :تهران

تماس با آگهی دهنده

تازه های سایر

ضبط مکالماتضبط مکالمات

ahmad fakoor

کاربردها:ميتوان کارمندان خود را ملزم به احترام به مشتري کنيد. نظارت هميشگي شما باعث افزايش کيفيت پاسخگويي آنها خواهد شد و در نتيجه افزايش رضايت مندي مشتريان را به دنبال خواهيد داشت.مي توان از مکالمات ...

تهران » تهران

تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱/۴

اطلاعات تماس آگهی دهنده

نام :هادی صدری

موبایل :09124837201

ایمیل :

تلفن :09128993099

زمان تماس :از 8 صبح تا 2 ظهر روز های اداری

یاهو آیدی : yahoo_messenger

نمایش آگهی های این آگهی دهنده
جستجوی مرتبط
فیوژنفیبر نوریOTDR
به اشتراک گذاری
delicious facebook delicious twitter google
امکانات

ارسال به یک دوست

نسخه قابل چاپ